Nowy PAKIET ANTY-TŁUSZCZOWY Zobacz większe

Tylko online

PAKIET ANTY-TŁUSZCZOWY

Nowy produkt

PAKIET ANTYTŁUSZCZOWY - do połączenia z filtrami PRECOATED.

Pakiet służący do wydłużenia pracy filtrów przy zasysaniu dymów mających tendencję do zaolejenia
np. elementy po tłoczeniu, duże zużycie środków anty-odpryskowych na bazie tłuszczy czy brudna stal. 

Więcej szczegółów

 • Pakiet służący do NAPYLANIA filtrów preparatem antytłuszczowym – Coating, – stosowany przy procesach o dużym stopniu zatłuszczenia dymu.
  Pakiet z sygnalizacją optyczną, sygnał której nakazuje wykonanie manualnego COATINGU na filtry, z włącznikiem/wyłącznikiem umożliwiającym napylenie – wydłuża żywotność filtrów przy pracy
  z zatłuszczonymi dymami spawalniczymi, wraz pojemnikiem i opakowaniem ok.12 kg preparatu.)
  Do połączenia z już napylonymi filtrami PRECOATED.

  OPINIA WAAP:
  Żywotność wkładów filtracyjnych na każdym zakładzie pracy jest zawsze różna. U niektórych Klientów filtry wytrzymują i 5 lat bez konieczności wymiany - u innych wkłady filtracyjne zapychają się już po 3 miesiącach użytkowania. Z reguły dzieje się tak dlatego, że zasysany pył i dym są tłuste lub wilgotne.
  Jesteśmy w stanie wydłużyć żywotność wkładów filtracyjnych nawet przy zasysaniu zaolejonych dymów jednak koniecznym jest zastosowanie pakietu anty-tłuszczowego.
  Systematycznie napylane filtry proszkiem Precoat - wiążącym wilgoć i tłuszcz na swojej powierzchni - powoduje stworzenie się warstwy ochronnej na wkładach filtracyjnych.
  Podczas oczyszczania sprężonym powietrzem zaolejony pracoat odpada z powierzchni wkładów. Sam tłuszcz jaki odłożył by się bezpośrednio na wkładach NIE DAJE się usunąć nawet bardzo mocnym strumieniem sprężonego powietrza.

  ZAOLEJONY, WILGOTNY PYŁ ? ZAWSZE z pakietem anty-tłuszczowym - bez tego ciągłe koszta wymiany wkładów filtracyjnych będą ogromne !

11 inne w tej kategorii: