Komplet odciągowy spalin samochodowych Kemper Zobacz większe

Tylko online

Komplet odciągowy spalin samochodowych Kemper

Nowy produkt

Rozwiązanie wypróbowane w warsztatach samochodowych i na stacjach obsługi pojazdów.Łatwość montażu pozwala na samodzielną instalację zestawu w każdym warsztacie. Zestawy odciągowe wyposażone są w przewody o różnych długościach i średnicach, co umożliwia dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

Wszelkie zestawy dostępne na zapytanie ofertowe.

Więcej szczegółów

  • Rozwiązanie wypróbowane w warsztatach samochodowych i na stacjach obsługi pojazdów.Łatwość montażu pozwala na samodzielną instalację zestawu w każdym warsztacie. Zestawy odciągowe wyposażone są w przewody o różnych długościach i średnicach, co umożliwia dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

    Jednostanowiskowe : Komplet stanowią następujące elementy: wentylator, mocowanie ścienne, wyłącznik silnika wentylatora z bezpiecznikiem, przewód odciągowy, ssawka, uchwyt ścienny.

    Dwustanowiskowe : Również zestawy podwójne dostępne są w 6 wariantach. Odciągnięte spaliny samochodowe zostają bezpośrednio z wentylatora, poprzez zestaw odprowadzający powietrze,wydalone na zewnątrz. Na indywidualne zamówienie dostępne są ponadto inne możliwe elementy odciągowe oraz osprzęt. Komplet stanowią następujące elementy: wentylator, mocowanie ścienne, wyłącznik silnika wentylatora z bezpiecznikiem, 2 przewody odciągowe, 2 ssawki, 2 uchwyty ścienne.