Odpylacz patronowy CRAWLAIR z ramieniem 3m OSKAR Zobacz większe

Zawieszany Odpylacz patronowy CRAWLAIR z ramieniem 3m OSKAR

Nowy produkt

13 310,00 zł netto  • Filtr patronowy Crawlair przeznaczony jest do odciągu i oczyszczania powietrza z pyłów suchych w procesów spawania, szlifowania, polerowania, przesypywania, cięcia metali i tworzyw sztucznych. Dwa wkłady patronowe, o skuteczności 99% dla cząstek do 1μm, oraz standardowy łapacz iskier zapewniają wysoką skuteczność filtracji. Crawlair wyposażony jest w manualny (timer w opcji) system regeneracji wkładów filtracyjnych, którego wydajność wspiera 10. litrowy zbiornik na sprężone powietrze. Na metalowej, spawanej obudowie Crawlaira zaprojektowaliśmy przestrzeń, która można wykorzystać podczas pracy. Urządzenie może współpracować z ramionami typu samonosne 160 lub przewodowe 160. Łatwe przemieszczanie urządzenia zapewniają 2 skrętne kółka z hamulcami. W konfiguracji opcjonalnej Crawlair może być wyposażony w automatyczny tryb pracy (fotoczujnik) a także w oświetlenie montowane w ssawce ramienia samonosnego.

    Zastosowanie

    •  jednostanowiskowe urządzenie filtracyjne przeznaczone do odciągu i filtracji pyłów suchych na stanowiskach spawania, cięcia, szlifowania, przesypywania i innych (z wyjątkiem żrących i agresywnych chemicznie oparów lub gazów)
    • idealny do uzupełniania istniejących stanowisk lub maszyn produkcyjnych o zespół filtracji

    Konstrukcjawydajność 1000 m3/hwentylator 1,1kW z aluminiowym wirnikiem promieniowymdwa stopnie filtracji: prefiltr metalowy, para patronowych wkładów głównych o powierchni 12m2 układ oczyszczania wkładów patronowych impulsami sprężonego powietrzaszuflady na odpady i pyłłatwa obsługa modułu wkładów filtracyjnych2 kółka skrętne z hamulcem dla pełnej mobilnościstalowa, spawana obudowa malowana proszkowowspółpraca ze stojącymi ramionami samonośnymi lub przewodowymi o średnicy 160mmdodatkowy wlot 160 na bocznej stronie urządzenia

30 inne w tej kategorii: