Odpylacz patronowy STAN 1000 z ramieniem 3m ECON Zobacz większe

Odpylacz patronowy STAN 1000 z ramieniem 3m OSKAR

Nowy produkt

14 560,00 zł netto • Mobilny filtr patronowy STAN 1000 przeznaczony jest do odciągu i oczyszczania powietrza z pyłów suchych w procesach spawania, szlifowania, polerowania, przesypywania, cięcia metali i tworzyw sztucznych. STAN 1000 został wyposażony w trzy stopniowy układ filtracyjny z wbudowanym systemem regeneracji wkładu głównego.
  Zanieczyszczone powietrze oczyszczane jest przez metalowy prefiltr (łapacz iskier), patronowy filtr główny oraz wylotowy wkład z włókniny impregnowanej węglem aktywnym. System regeneracji wkładu głównego, który przy użyciu sprężonego oczyszcza filtr patronowy z nagromadzonych zanieczyszczeń posiada własny zbiornik sprężonego powietrza o pojemności 10L.
  STAN 1000 zalecany jest do zadań, w których potrzebny jest stały odciąg i filtracja zanieczyszczeń powietrza. Rekomendowanym uzupełnieniem Stana 1000 są ramiona odciągowe 160 mm o zasięgu 2 lub 3M.
  W konfiguracji opcjonalnej STAN 1000 może być wyposażony w automatyczny tryb pracy (fotoczujnik), a także w oświetlenie montowane w ssawce ramienia.

  Zastosowanie

  • mobilne, jednostanowiskowe urządzenie filtracyjne STAN-1000 przeznaczone do odciągu i filtracji pyłów suchych na stanowiskach spawania, cięcia, szlifowania, przesypywania i innych (z wyjątkiem żrących i agresywnych chemicznie oparów i gazów)
  • przeznaczony do prac w najbardziej trudnych i wymagających warunkach


  Konstrukcjawydajność 1000 m3/h wentylator z aluminiowym wirnikiem promieniowym o mocy 1,1kW, zasilanie 400 V, powierzchnia filtra 18,3 m2 trzy stopnie filtracji układ regeneracji wkładu głównego ze sterowaniem manualnymszuflada na odpady zgrubne pod prefiltrem ruszt i pojemnik na pył pod filtrem głównym łatwy obsługa wkładu filtracyjnego niski środek ciężkości 2 kółka skrętne dla zapewnienia pełnej mobilności stalowa, spawana obudowa malowana proszkowo

30 inne w tej kategorii: