Odpylacz patronowy WAAP 400p Zobacz większe

ZESPÓŁ ODPYLAJĄCY ZO WAAP 400P

Nowy produkt

87 650,00 zł netto

 • Centralny system filtrowentylacyjny do filtracji dymów i pyłów na wielu stanowiskach pracy jednocześnie.

  400 P jest wysokiej klasy nowoczesnym centralnym urządzeniem filtracyjnym do średniej i wysokiej emisji pyłów wyposażonym w automatyczny system oczyszczania filtrów.

  Za pomocą rurociągów i przewodów wężowych umożliwia jednoczesny odciąg zanieczyszczeń na wielu stanowiskach pracy. Systemy te mogą być wyposażone w zaawansowane automatyczne sterowanie dzięki któremu spełnią najwyższe techniczne wymagania naszych Klientów. W zależności od potrzeb instalacje wyposażamy w dodatkowe pre-filtry cyklonowe lub/oraz łapacze iskier.

  Systemy te dopasowywane są do indywidualnego zapotrzebowania Klienta.

  Oferujemy kompleksowe rozwiązania przemysłowych instalacji filtrowentylacyjnych, od projektu i doboru urządzeń po montaż i uruchomienie.


  Jako opcja istnieje także możliwość zamontowania Falownika, zestawu tłumiącego LDC, polepszającego warunki pracy, jak i łapacza iskier oraz węży/ssaw odciągowych/instalacji rurowej.

  Parametry techniczne

   

  Model odciągu

  WAAP 400 P

  Gabaryty urządzenia [szerokość x głębokość x wysokość] (mm)

  2000 x 1700 x 3850

  Moc [kW]

  15

  Powierzchnia filtracyjna [m²]

  120

  Wydajność max [m³/h] / WYDAJNOŚĆ EFEKTYWNA [m³/h]  

  12750 / 9500

  Średnica wlotu DN [mm]

  400

  Gramatura materiału filtracyjnego [g/m²]

  260

  Waga (kg)

  800

  Urządzenie służy do zasysania SUCHYCH, NIEWYBUCHOWYCH pyłów powstających podczas procesów produkcyjnych.
  Odciągane zanieczyszczenia: wilgotne, kleiste, zawierające olej lub wodę - będą bardzo szybko zapychać wkłady filtracyjne. 
  Urządzenie nie jest wykonane w wersji przeciwwybuchowej oraz nie jest przeznaczone do pracy z pyłami stwarzającymi ryzyko zapłonu lub wybuchu.

  Jeśli nie jesteście Państwo pewni czy urządzenie sprawdzi się przy Państwa temacie - prosimy o przesłanie kart technicznych materiału jaki ma być odciągany poprzez urządzenie.

24 inne w tej kategorii: